Wyruszam do Peru

Spakowana na wyjazd do PeruNadszedł czerwiec. Nie wiadomo kiedy minął rok. Znalazłam nierozpakowane jeszcze rzeczy z poprzedniej wyprawy do Nepalu. Na dnie szafy czekały na tegoroczną podróż.

Zmieniam klimat i otwieram się na Amerykę Południową. Trochę niechętnie, bo będzie mi brakować Azji, Himalajów, wegetariańskiej kuchni i swobody poruszania się. Rzutem na taśmę wybór padł na Peru. EnedurerikefakePeru. Z „un pocito espanol” i sercem na ręku wyjeżdżam do kraju Inków. Naczytałam się o peruwiańskim pięknie, ale także o wszechobecnej przestępczości. Złodzieje podobno stosują sposoby jakie nam nie mieszczą się w głowie. Sprawdzimy ich. Mam nadzieję, że przeżyję kolejną, wspaniałą przygodę, którą będę mogła się podzielić. Hasta la vista!

Wyjazd za 15 minut. Mam nadzieję, że zdążę. Nie wyciągam wniosków, oj nie. Co roku jest to samo – na ostatnią chwilę.

15 responses to “Wyruszam do Peru

 1. Odzywaj się Kochana często 😉 Będziemy czekać na kolejne wpisy …. Buziolki od CałejNaszejSkibaczkowaCzwórka Pozdrawiamy z Jawora

 2. Hey Witaj
  ten luz jak go określasz, „azjatycki”, jest inny w Ameryce Południowej. Moja siostra była zarówno w Argentynie, i Urugwaju, kilku jeszcze innych miejscach. W Argentynie będąc w kawiarni internetowej, i rozmawiaj ac ze mną przez skype została okradziona, w torebce maila wszystkie dokumenty, pieniądze, ipoda, itd, ktoś jej ta torbę po prostu wysunął.
  są wprawieni

  Ciekawy jestem czy byłaś w Tybecie?

 3. Dzięki, wiesz planuje kilka wypraw w przyszłym roku. na pewno Hiszpania, i to kilka miesięcy, i wymarzony Tybet, Nepal, choć na chwile.
  Pozdrowienia Katarzyno!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s